KHURJA MEERUT CITY PASSEN/54405 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 22 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
KHURJA JN [KRJ] 17:40 RT
KHURJA CITY [KJY] 17:50 RT
MAMAN [MOM] 18:02 RT
BULANDSHAHR [BSC] 18:15 RT
BARAL [BARL] 18:32 RT
CHWT 18:40 RT
GULAOTHI [GLH] 18:48 RT
HAFIZPUR [HZR] 19:01 RT
HAPUR [HPU] 20:00 RT
KALI 20:10 RT
KXK 20:23 RT
CXA 20:43 RT
NRNR 20:51 RT
MEERUT CITY [MTC] Dest Dest RT
Last Updated: