KBT-MMC EMU LOCAL/43902 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 21 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
KBT 06:10 RT
EGT 06:14 RT
TIRUVALLUR [TRL] 06:19 RT
PTLR 06:23 RT
SVR 06:26 RT
VEU 06:29 RT
TI 06:34 RT
PRWS 06:37 RT
PRES 06:39 RT
HC 06:43 RT
AVADI [AVD] 06:47 RT
ANNR 06:51 RT
TMVL 06:54 RT
ABU 06:57 RT
PVM 07:00 RT
KOTR 07:03 RT
VLK 07:07 RT
PERAMBUR [PER] 07:14 RT
VPY 07:16 RT
BASIN BRIDGE JN [BBQ] 07:19 RT
MMCC Dest Dest RT
Last Updated: