K32/95714 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 22 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
KALYAN JN [KYN] 08:41 RT
THK 08:48 RT
DOMBIVILI [DI] 08:51 RT
KOPR 08:54 RT
DIVA [DIVA] 08:59 RT
MBQ 09:03 RT
KLVA 09:09 RT
THANE [TNA] 09:13 RT
MLND 09:18 RT
VK 09:26 RT
KURLA JN [CLA] 09:34 RT
DADAR [DR] 09:42 RT
BY 09:48 RT
CSTM Dest Dest RT
Last Updated: