95710 / K28 Live Train Running Status | Spot Your Train 95710 / K28

Enter train number or name...
Select date

Running Status of K28 [95710] for 27 May 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
KALYAN JN [KYN] 08:13 RT
THK 08:19 RT
DOMBIVILI [DI] 08:22 RT
KOPR 08:25 RT
DIVA [DIVA] 08:30 RT
MBQ 08:34 RT
KLVA 08:40 RT
THANE [TNA] 08:45 RT
BND 08:54 RT
GC 09:02 RT
KURLA JN [CLA] 09:06 RT
DADAR [DR] 09:14 RT
BY 09:20 RT
CSTM Dest Dest RT
Last Updated: