K27/95709 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 22 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
CSTM 09:00 RT
BY 09:07 RT
DADAR [DR] 09:13 RT
KURLA JN [CLA] 09:20 RT
GC 09:24 RT
BND 09:32 RT
NHU 09:34 RT
MLND 09:36 RT
THANE [TNA] 09:40 RT
KLVA 09:44 RT
MBQ 09:50 RT
DIVA [DIVA] 09:54 RT
KOPR 09:59 RT
DOMBIVILI [DI] 10:02 RT
THK 10:06 RT
KALYAN JN [KYN] Dest Dest RT
Last Updated: