K20/95708 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 20 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
KALYAN JN [KYN] 07:47 RT
THK 07:53 RT
DOMBIVILI [DI] 07:56 RT
KOPR 07:59 RT
DIVA [DIVA] 08:04 RT
MBQ 08:08 RT
KLVA 08:14 RT
THANE [TNA] 08:18 RT
MLND 08:23 RT
VK 08:31 RT
KURLA JN [CLA] 08:39 RT
DADAR [DR] 08:47 RT
CSTM Dest Dest RT
Last Updated: