K124/97128 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 20 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
KALYAN JN [KYN] 19:42 RT
THK 19:48 RT
DOMBIVILI [DI] 19:51 RT
KOPR 19:54 RT
DIVA [DIVA] 19:59 RT
MBQ 20:03 RT
KLVA 20:09 RT
THANE [TNA] 20:13 RT
MLND 20:17 RT
NHU 20:20 RT
BND 20:23 RT
VK 20:29 RT
GC 20:33 RT
VVH 20:36 RT
KURLA JN [CLA] 20:39 RT
MTN 20:46 RT
DADAR [DR] 20:50 RT
PR 20:53 RT
CRD 20:56 RT
CHG 20:58 RT
BY 21:00 RT
SNRD 21:03 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 21:06 RT
CSTM Dest Dest RT
Last Updated: