K122/97124 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 23 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
KALYAN JN [KYN] 19:27 RT
THK 19:33 RT
DOMBIVILI [DI] 19:36 RT
KOPR 19:39 RT
DIVA [DIVA] 19:44 RT
MBQ 19:48 RT
KLVA 19:54 RT
THANE [TNA] 19:59 RT
MLND 20:04 RT
NHU 20:07 RT
BND 20:10 RT
VK 20:16 RT
GC 20:20 RT
VVH 20:23 RT
KURLA JN [CLA] 20:26 RT
MTN 20:33 RT
DADAR [DR] 20:37 RT
PR 20:40 RT
CRD 20:43 RT
CHG 20:45 RT
BY 20:47 RT
SNRD 20:50 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 20:53 RT
CSTM Dest Dest RT
Last Updated: