K120/97122 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 19 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
KALYAN JN [KYN] 19:12 RT
THK 19:18 RT
DOMBIVILI [DI] 19:21 RT
KOPR 19:25 RT
DIVA [DIVA] 19:30 RT
MBQ 19:34 RT
KLVA 19:40 RT
THANE [TNA] 19:45 RT
MLND 19:50 RT
NHU 19:53 RT
BND 19:56 RT
VK 20:02 RT
GC 20:06 RT
VVH 20:09 RT
KURLA JN [CLA] 20:12 RT
MTN 20:19 RT
DADAR [DR] 20:23 RT
PR 20:26 RT
CRD 20:29 RT
CHG 20:31 RT
BY 20:33 RT
SNRD 20:36 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 20:39 RT
CSTM Dest Dest RT
Last Updated: