K117/97139 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 16 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
CSTM 20:52 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 20:55 RT
SNRD 20:57 RT
BY 21:00 RT
CHG 21:02 RT
CRD 21:04 RT
PR 21:07 RT
DADAR [DR] 21:10 RT
MTN 21:13 RT
KURLA JN [CLA] 21:20 RT
VVH 21:23 RT
GC 21:26 RT
VK 21:30 RT
BND 21:36 RT
NHU 21:39 RT
MLND 21:42 RT
THANE [TNA] 21:47 RT
KLVA 21:52 RT
MBQ 21:58 RT
DIVA [DIVA] 22:02 RT
KOPR 22:07 RT
DOMBIVILI [DI] 22:11 RT
THK 22:15 RT
KALYAN JN [KYN] Dest Dest RT
Last Updated: