95742 / K116 Live Train Running Status | Spot Your Train 95742 / K116

Enter train number or name...
Select date

Running Status of K116 [95742] for 25 May 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
KALYAN JN [KYN] 18:42 RT
THK 18:48 RT
DOMBIVILI [DI] 18:51 RT
KOPR 18:54 RT
DIVA [DIVA] 18:59 RT
MBQ 19:03 RT
KLVA 19:09 RT
THANE [TNA] 19:13 RT
MLND 19:17 RT
VK 19:25 RT
KURLA JN [CLA] 19:33 RT
DADAR [DR] 19:41 RT
BY 19:47 RT
CSTM Dest Dest RT
Last Updated: