K113/97133 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 17 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
CSTM 19:45 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 19:48 RT
SNRD 19:50 RT
BY 19:53 RT
CHG 19:55 RT
CRD 19:57 RT
PR 20:00 RT
DADAR [DR] 20:03 RT
MTN 20:06 RT
KURLA JN [CLA] 20:13 RT
VVH 20:16 RT
GC 20:19 RT
VK 20:23 RT
BND 20:29 RT
NHU 20:32 RT
MLND 20:35 RT
THANE [TNA] 20:39 RT
KLVA 20:44 RT
MBQ 20:50 RT
DIVA [DIVA] 20:54 RT
KOPR 20:59 RT
DOMBIVILI [DI] 21:03 RT
THK 21:07 RT
KALYAN JN [KYN] Dest Dest RT
Last Updated: