K109/97129 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 19 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
CSTM 19:18 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 19:21 RT
SNRD 19:23 RT
BY 19:26 RT
CHG 19:28 RT
CRD 19:30 RT
PR 19:33 RT
DADAR [DR] 19:36 RT
MTN 19:39 RT
KURLA JN [CLA] 19:46 RT
VVH 19:49 RT
GC 19:52 RT
VK 19:56 RT
BND 20:02 RT
NHU 20:05 RT
MLND 20:08 RT
THANE [TNA] 20:13 RT
KLVA 20:17 RT
MBQ 20:23 RT
DIVA [DIVA] 20:27 RT
KOPR 20:32 RT
DOMBIVILI [DI] 20:35 RT
THK 20:39 RT
KALYAN JN [KYN] Dest Dest RT
Last Updated: