K107/97127 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 19 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
CSTM 19:14 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 19:17 RT
SNRD 19:19 RT
BY 19:22 RT
CHG 19:24 RT
CRD 19:26 RT
PR 19:29 RT
DADAR [DR] 19:32 RT
MTN 19:35 RT
KURLA JN [CLA] 19:42 RT
VVH 19:45 RT
GC 19:48 RT
VK 19:52 RT
BND 19:58 RT
NHU 20:01 RT
MLND 20:04 RT
THANE [TNA] 20:09 RT
KLVA 20:13 RT
MBQ 20:19 RT
DIVA [DIVA] 20:23 RT
KOPR 20:28 RT
DOMBIVILI [DI] 20:31 RT
THK 20:35 RT
KALYAN JN [KYN] Dest Dest RT
Last Updated: