K106 - 95738 Live Train Running Status | Spot Your Train K106 - 95738

Enter train number or name...
Select date

Running Status of K106 [95738] for 18 June 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
KALYAN JN [KYN] 17:41 RT
THK 17:47 RT
DOMBIVILI [DI] 17:50 RT
KOPR 17:53 RT
DIVA [DIVA] 17:58 RT
MBQ 18:02 RT
KLVA 18:08 RT
THANE [TNA] 18:13 RT
MLND 18:18 RT
GC 18:30 RT
KURLA JN [CLA] 18:34 RT
DADAR [DR] 18:42 RT
BY 18:48 RT
CSTM Dest Dest RT
Last Updated: