JSME BANKA PASSENGER/73581 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 21 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
JASIDIH JN [JSME] 10:25 RT
DEOGHAR [DGHR] 10:34 RT
NNWH 10:44 RT
CNDN 10:54 RT
BHAU 11:08 RT
KTOR 11:22 RT
KARJ 11:39 RT
KKBA 11:55 RT
BANKA [BAKA] Dest Dest RT
Last Updated: