JLRF - DASF MG PASS/52947 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 16 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
JLRF 20:15 RT
JETPUR [JTP] 20:26 RT
VVD 20:40 RT
VADIYA DEVLI [VDV] 20:49 RT
KHAKHARIA [KKK] 20:59 RT
KUNKAVAV JN [KKV] 21:11 RT
LUNIDHAR [LDU] 21:28 RT
CHITAL [CTL] 21:49 RT
KHIJADIYA JN [KJV] 22:00 RT
LATHI [LAT] 22:15 RT
DASF Dest Dest RT
Last Updated: