JBN - KIR PASSENGER/55764 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 16 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
JOGBANI [JBN] 12:45 RT
BTF 12:55 RT
FORBESGANJ [FBG] 13:05 RT
SMH 13:19 RT
ARARIYA [ARR] 13:45 RT
ARARIYA COURT [ARQ] 13:53 RT
KSY 14:06 RT
JALARGARH [JAG] 14:23 RT
GBN 14:31 RT
KUB 14:39 RT
PURNIA JN [PRNA] 14:50 RT
RNX 15:02 RT
RWA 15:13 RT
DLF 15:23 RT
KATIHAR JN [KIR] Dest Dest RT
Last Updated: