JBN - KIR PASSENGER/55742 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 20 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
JOGBANI [JBN] 18:00 RT
BTF 18:10 RT
FORBESGANJ [FBG] 18:20 RT
SMH 18:34 RT
ARARIYA [ARR] 18:47 RT
ARARIYA COURT [ARQ] 18:55 RT
KSY 19:07 RT
JALARGARH [JAG] 19:28 RT
GBN 19:36 RT
KUB 19:44 RT
PURNIA JN [PRNA] 19:55 RT
RNX 20:07 RT
RWA 20:17 RT
DLF 20:32 RT
KATIHAR JN [KIR] Dest Dest RT
Last Updated: