JBN - KIR PASSENGER/55736 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 19 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
JOGBANI [JBN] 10:35 RT
BTF 10:45 RT
FORBESGANJ [FBG] 10:55 RT
DLZ 11:03 RT
GPE 11:09 RT
SMH 11:17 RT
HOD 11:24 RT
ARARIYA [ARR] 11:33 RT
ARARIYA COURT [ARQ] 11:41 RT
KSY 11:51 RT
SATR 11:59 RT
JALARGARH [JAG] 12:08 RT
GBN 12:16 RT
KUB 12:24 RT
PURNIA JN [PRNA] 12:48 RT
RNX 12:59 RT
RWA 13:09 RT
DLF 13:19 RT
KATIHAR JN [KIR] Dest Dest RT
Last Updated: