HWH - BWN(CHORD) LOCAL/36825 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 19 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
HOWRAH JN [HWH] 11:22 RT
LLH 11:30 RT
BELUR [BEQ] 11:33 RT
BZL 11:39 RT
DANKUNI [DKAE] 11:44 RT
GBRA 11:47 RT
JOX 11:51 RT
BPAE 11:53 RT
BRPA 11:57 RT
MBE 12:01 RT
BLAE 12:03 RT
KAMARKUNDU [KQU] 12:07 RT
MDSE 12:11 RT
CDAE 12:16 RT
PBZ 12:21 RT
BMAE 12:23 RT
HIH 12:33 RT
GRAE 12:39 RT
JPQ 12:53 RT
JRAE 13:00 RT
NBAE 13:05 RT
MSAE 13:08 RT
PRAE 13:15 RT
SKG 13:20 RT
GRP 13:25 RT
BARDDHAMAN JN [BWN] Dest Dest RT
Last Updated: