HWH AMZ LOCAL/38921 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 16 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
HOWRAH JN [HWH] 20:30 RT
TPKR 20:40 RT
DSNR 20:43 RT
RMJ 20:46 RT
SANTRAGACHI JN [SRC] 20:50 RT
BKNM 21:03 RT
KONA 21:08 RT
DNI 21:13 RT
JLBR 21:16 RT
MDC 21:19 RT
DMJR 21:21 RT
DJR 21:24 RT
DKB 21:29 RT
BAC 21:36 RT
PTHL 21:42 RT
MNH 21:45 RT
MHLN 21:47 RT
MJH 21:51 RT
JLI 21:55 RT
HDC 21:58 RT
AMZ Dest Dest RT
Last Updated: