HWH AMZ LOCAL/38903 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 21 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
HOWRAH JN [HWH] 05:05 RT
TPKR 05:15 RT
DSNR 05:18 RT
RMJ 05:21 RT
SANTRAGACHI JN [SRC] 05:25 RT
BKNM 05:38 RT
KONA 05:43 RT
DNI 05:48 RT
JLBR 05:52 RT
MDC 05:56 RT
DMJR 05:59 RT
DJR 06:02 RT
DKB 06:07 RT
BAC 06:17 RT
PTHL 06:21 RT
MNH 06:25 RT
MHLN 06:27 RT
MJH 06:31 RT
JLI 06:35 RT
HDC 06:38 RT
AMZ Dest Dest RT
Last Updated: