HNB-SDAH LOCAL/33538 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 16 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
HNB 21:26 RT
TKF 21:28 RT
NMDR 21:31 RT
MPN 21:38 RT
BSHT 21:45 RT
BBLA 21:49 RT
CQR 21:54 RT
GGV 21:58 RT
MPE 22:01 RT
KMZA 22:07 RT
HRO 22:10 RT
BSLA 22:14 RT
LBTL 22:17 RT
BGRD 22:20 RT
SXC 22:24 RT
BHKA 22:28 RT
KBGH 22:31 RT
KZPR 22:35 RT
BARASAT [BT] 22:48 RT
MMG 22:53 RT
BBT 23:00 RT
DUM DUM CANT [DDC] 23:05 RT
DUM DUM [DDJ] 23:14 RT
SEALDAH [SDAH] Dest Dest RT
Last Updated: