HNB-SDAH LOCAL/33536 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 16 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
HNB 18:53 RT
TKF 18:55 RT
NMDR 18:58 RT
MPN 19:01 RT
BSHT 19:11 RT
BBLA 19:15 RT
CQR 19:20 RT
GGV 19:24 RT
MPE 19:27 RT
KMZA 19:33 RT
HRO 19:36 RT
BSLA 19:40 RT
LBTL 19:43 RT
BGRD 19:46 RT
SXC 19:50 RT
BHKA 19:54 RT
KBGH 19:57 RT
KZPR 20:01 RT
BARASAT [BT] 20:16 RT
HHR 20:19 RT
MMG 20:22 RT
NBE 20:25 RT
BRPK 20:28 RT
BBT 20:31 RT
DGNR 20:34 RT
DUM DUM CANT [DDC] 20:37 RT
DUM DUM [DDJ] 20:47 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 20:51 RT
SEALDAH [SDAH] Dest Dest RT
Last Updated: