HNB-SDAH LOCAL/33532 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 17 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
HNB 17:22 RT
TKF 17:24 RT
NMDR 17:27 RT
MPN 17:30 RT
BSHT 17:36 RT
BBLA 17:39 RT
CQR 17:44 RT
GGV 17:48 RT
MPE 17:52 RT
KMZA 17:57 RT
HRO 18:01 RT
BSLA 18:04 RT
LBTL 18:07 RT
BGRD 18:11 RT
SXC 18:15 RT
BHKA 18:19 RT
KBGH 18:22 RT
KZPR 18:25 RT
BARASAT [BT] 18:45 RT
HHR 18:48 RT
MMG 18:51 RT
NBE 18:54 RT
BRPK 18:57 RT
BBT 18:59 RT
DGNR 19:03 RT
DUM DUM CANT [DDC] 19:07 RT
DUM DUM [DDJ] 19:15 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 19:19 RT
SEALDAH [SDAH] Dest Dest RT
Last Updated: