HNB-SDAH LOCAL/33530 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 21 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
HNB 14:54 RT
TKF 14:56 RT
NMDR 14:59 RT
MPN 15:05 RT
BSHT 15:12 RT
BBLA 15:16 RT
CQR 15:21 RT
GGV 15:26 RT
MPE 15:28 RT
KMZA 15:34 RT
HRO 15:37 RT
BSLA 15:41 RT
LBTL 15:44 RT
BGRD 15:47 RT
SXC 15:51 RT
BHKA 15:55 RT
KBGH 15:58 RT
KZPR 16:02 RT
BARASAT [BT] 16:22 RT
HHR 16:25 RT
MMG 16:28 RT
NBE 16:31 RT
BRPK 16:34 RT
BBT 16:37 RT
DGNR 16:40 RT
DUM DUM CANT [DDC] 16:43 RT
DUM DUM [DDJ] 16:53 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 16:57 RT
SEALDAH [SDAH] Dest Dest RT
Last Updated: