HNB-SDAH LOCAL/33528 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 21 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
HNB 13:42 RT
TKF 13:44 RT
NMDR 13:47 RT
MPN 13:50 RT
BSHT 13:58 RT
BBLA 14:04 RT
CQR 14:10 RT
GGV 14:13 RT
MPE 14:16 RT
KMZA 14:22 RT
HRO 14:25 RT
BSLA 14:29 RT
LBTL 14:32 RT
BGRD 14:35 RT
SXC 14:39 RT
BHKA 14:43 RT
KBGH 14:46 RT
KZPR 14:50 RT
BARASAT [BT] 15:05 RT
MMG 15:10 RT
BBT 15:17 RT
DUM DUM CANT [DDC] 15:22 RT
DUM DUM [DDJ] 15:31 RT
SEALDAH [SDAH] Dest Dest RT
Last Updated: