HNB-SDAH LOCAL/33526 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 16 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
HNB 13:15 RT
TKF 13:17 RT
NMDR 13:20 RT
MPN 13:23 RT
BSHT 13:30 RT
BBLA 13:32 RT
CQR 13:37 RT
GGV 13:41 RT
MPE 13:45 RT
KMZA 13:50 RT
HRO 13:54 RT
BSLA 13:57 RT
LBTL 14:00 RT
BGRD 14:04 RT
SXC 14:08 RT
BHKA 14:12 RT
KBGH 14:15 RT
KZPR 14:18 RT
BARASAT [BT] 14:31 RT
HHR 14:34 RT
MMG 14:37 RT
NBE 14:40 RT
BRPK 14:43 RT
BBT 14:46 RT
DGNR 14:49 RT
DUM DUM CANT [DDC] 14:52 RT
DUM DUM [DDJ] 14:58 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 15:02 RT
SEALDAH [SDAH] Dest Dest RT
Last Updated: