Live Running Status of train HB - SDAH LOCAL/33658 | Spot Your Train HB - SDAH LOCAL/33658

Enter train number or name...
Select date

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
HB 13:40 RT
ASKR 13:44 RT
GUMA [GUMA] 13:48 RT
BIRA 13:52 RT
DTK 13:57 RT
BMG 14:01 RT
BARASAT [BT] 14:11 RT
HHR 14:14 RT
MMG 14:17 RT
NBE 14:20 RT
BRPK 14:23 RT
BBT 14:26 RT
DGNR 14:29 RT
DUM DUM CANT [DDC] 14:32 RT
DUM DUM [DDJ] 14:40 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 14:44 RT
SEALDAH [SDAH] Dest Dest RT
Last Updated: