Live Running Status of train HB - SDAH LOCAL/33654 | Spot Your Train HB - SDAH LOCAL/33654

Enter train number or name...
Select date

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
HB 08:55 RT
ASKR 08:59 RT
GUMA [GUMA] 09:03 RT
BIRA 09:07 RT
DTK 09:12 RT
BMG 09:16 RT
BARASAT [BT] 09:24 RT
HHR 09:27 RT
MMG 09:30 RT
NBE 09:33 RT
BRPK 09:36 RT
BBT 09:39 RT
DGNR 09:42 RT
DUM DUM CANT [DDC] 09:45 RT
DUM DUM [DDJ] 09:54 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 09:58 RT
SEALDAH [SDAH] Dest Dest RT
Last Updated: