Live Running Status of train HB - SDAH LOCAL/33652 | Spot Your Train HB - SDAH LOCAL/33652

Enter train number or name...
Select date

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
HB 06:35 RT
ASKR 06:39 RT
GUMA [GUMA] 06:43 RT
BIRA 06:47 RT
DTK 06:52 RT
BMG 06:56 RT
BARASAT [BT] 07:05 RT
HHR 07:08 RT
MMG 07:11 RT
NBE 07:14 RT
BRPK 07:17 RT
BBT 07:20 RT
DGNR 07:23 RT
DUM DUM CANT [DDC] 07:26 RT
DUM DUM [DDJ] 07:33 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 07:37 RT
SEALDAH [SDAH] Dest Dest RT
Last Updated: