GJL-MB PASSENGER - 54394 Live Train Running Status | Spot Your Train GJL-MB PASSENGER - 54394

Enter train number or name...
Select date

Running Status of GJL-MB PASSENGER [54394] for 21 June 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
GAJRAULA JN [GJL] 14:15 RT
MHHR 14:24 RT
KAFURPUR [KFPR] 14:33 RT
AMROHA [AMRO] 14:47 RT
KAIALSA [KIV] 15:01 RT
CKLT 15:10 RT
HAKIMPUR [HKP] 15:23 RT
LODIPUR BISHNPR [LDP] 15:33 RT
MORADABAD [MB] Dest Dest RT
Last Updated: