Live Running Status of train DTK-SDAH LOCAL/33626 | Spot Your Train DTK-SDAH LOCAL/33626

Enter train number or name...
Select date

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
DTK 18:45 RT
BMG 18:49 RT
BARASAT [BT] 18:56 RT
HHR 18:59 RT
MMG 19:02 RT
NBE 19:05 RT
BRPK 19:08 RT
BBT 19:11 RT
DGNR 19:14 RT
DUM DUM CANT [DDC] 19:17 RT
DUM DUM [DDJ] 19:23 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 19:27 RT
SEALDAH [SDAH] Dest Dest RT
Last Updated: