DTK-SDAH LOCAL/33618 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 20 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
DTK 08:45 RT
BMG 08:49 RT
BARASAT [BT] 08:55 RT
HHR 08:58 RT
MMG 09:02 RT
NBE 09:05 RT
BRPK 09:08 RT
BBT 09:12 RT
DGNR 09:15 RT
DUM DUM CANT [DDC] 09:19 RT
DUM DUM [DDJ] 09:26 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 09:30 RT
SEALDAH [SDAH] Dest Dest RT
Last Updated: