DTK-SDAH LOCAL/33614 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 21 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
DTK 06:25 RT
BMG 06:29 RT
BARASAT [BT] 06:37 RT
HHR 06:40 RT
MMG 06:43 RT
NBE 06:46 RT
BRPK 06:49 RT
BBT 06:52 RT
DGNR 06:55 RT
DUM DUM CANT [DDC] 06:58 RT
DUM DUM [DDJ] 07:07 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 07:11 RT
SEALDAH [SDAH] Dest Dest RT
Last Updated: