DTK-SDAH LOCAL/33612 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 23 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
DTK 05:42 RT
BMG 05:46 RT
BARASAT [BT] 05:55 RT
HHR 05:58 RT
MMG 06:01 RT
NBE 06:04 RT
BRPK 06:07 RT
BBT 06:10 RT
DGNR 06:13 RT
DUM DUM CANT [DDC] 06:16 RT
DUM DUM [DDJ] 06:22 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 06:26 RT
SEALDAH [SDAH] Dest Dest RT
Last Updated: