DLI-ROK MEMU/64931 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 19 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
DELHI [DLI] 18:35 RT
DELHI KISHANGNJ [DKZ] 18:48 RT
VVKP 18:53 RT
DBSI 18:58 RT
SHAKURBASTI [SSB] 19:15 RT
MANGOLPURI [MGLP] 19:22 RT
NANGLOI [NNO] 19:29 RT
MQC 19:36 RT
GHE 19:42 RT
BAHADURGARH [BGZ] 19:50 RT
ASE 20:00 RT
ROHN 20:06 RT
SAMPLA [SPZ] 20:14 RT
ISMAILA HARYANA [ISM] 20:21 RT
KRZ 20:31 RT
ABO 20:37 RT
ROHTAK JN [ROK] Dest Dest RT
Last Updated: