DLI-ROK MEMU/64915 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 19 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
DELHI [DLI] 10:10 RT
DELHI KISHANGNJ [DKZ] 10:25 RT
VVKP 10:30 RT
DBSI 10:35 RT
SHAKURBASTI [SSB] 10:48 RT
MANGOLPURI [MGLP] 10:55 RT
NANGLOI [NNO] 11:01 RT
MQC 11:07 RT
GHE 11:13 RT
BAHADURGARH [BGZ] 11:21 RT
ASE 11:30 RT
ROHN 11:37 RT
SAMPLA [SPZ] 11:43 RT
ISMAILA HARYANA [ISM] 11:50 RT
KRZ 11:57 RT
ABO 12:05 RT
ROHTAK JN [ROK] Dest Dest RT
Last Updated: