DLI-ROK MEMU/64913 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 16 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
DELHI [DLI] 05:00 RT
DELHI KISHANGNJ [DKZ] 05:13 RT
VVKP 05:18 RT
DBSI 05:22 RT
SHAKURBASTI [SSB] 05:30 RT
MANGOLPURI [MGLP] 05:37 RT
NANGLOI [NNO] 05:43 RT
MQC 05:49 RT
GHE 05:55 RT
BAHADURGARH [BGZ] 06:03 RT
ASE 06:11 RT
ROHN 06:17 RT
SAMPLA [SPZ] 06:23 RT
ISMAILA HARYANA [ISM] 06:30 RT
KRZ 06:38 RT
ABO 06:47 RT
ROHTAK JN [ROK] Dest Dest RT
Last Updated: