DLI-KKDE DMU/74013 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 19 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes No
StationSch DeptAct DeptDept Status
DELHI [DLI] 16:35 RT
DELHI KISHANGNJ [DKZ] 16:48 RT
VVKP 16:53 RT
DBSI 16:58 RT
SHAKURBASTI [SSB] 17:13 RT
MANGOLPURI [MGLP] 17:20 RT
NANGLOI [NNO] 17:26 RT
MQC 17:32 RT
GHE 17:38 RT
BAHADURGARH [BGZ] 17:46 RT
ASE 17:57 RT
ROHN 18:03 RT
SAMPLA [SPZ] 18:09 RT
ISMAILA HARYANA [ISM] 18:16 RT
KRZ 18:24 RT
ABO 18:32 RT
ROHTAK JN [ROK] 18:50 RT
SMF 19:02 RT
KHV 19:10 RT
KZH 19:25 RT
JULANA [JNA] 19:33 RT
JJT 19:41 RT
KIU 19:50 RT
BSPH 19:58 RT
JIND JN [JIND] 20:40 RT
BARSOLA [BZO] 20:48 RT
UCHANA [UCA] 21:00 RT
GHASO [GSO] 21:08 RT
NARWANA JN [NRW] 21:22 RT
GRZ 21:31 RT
KIY 21:40 RT
SJM 21:50 RT
QTP 21:58 RT
KAITHAL [KLE] 22:06 RT
GXG 22:19 RT
TIK 22:27 RT
PHWR 22:38 RT
PBJM 22:44 RT
PDS 22:50 RT
TNDE 23:04 RT
KURUKSHETRA JN [KKDE] Dest Dest RT
Last Updated: