DLI-BNW PASS/54423 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 20 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
DELHI [DLI] 17:00 RT
DELHI KISHANGNJ [DKZ] 17:13 RT
VVKP 17:18 RT
DBSI 17:23 RT
SHAKURBASTI [SSB] 17:33 RT
MANGOLPURI [MGLP] 17:40 RT
NANGLOI [NNO] 17:46 RT
MQC 17:52 RT
GHE 17:58 RT
BAHADURGARH [BGZ] 18:06 RT
ASE 18:16 RT
ROHN 18:23 RT
SAMPLA [SPZ] 18:30 RT
ISMAILA HARYANA [ISM] 18:37 RT
KRZ 18:45 RT
ABO 18:53 RT
ROHTAK JN [ROK] 19:17 RT
LAHLI [LHLL] 19:31 RT
KALANAUR KALAN [KLNK] 19:41 RT
KHARAK [KHRK] 19:52 RT
BAMLA [BMLL] 20:02 RT
BHIWANI CITY [BNWC] 20:14 RT
BHIWANI [BNW] Dest Dest RT
Last Updated: