Live Running Status of train DL9/97209 | Spot Your Train DL9/97209

Enter train number or name...
Select date

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
CSTM 08:20 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 08:23 RT
SNRD 08:25 RT
BY 08:28 RT
CHG 08:30 RT
CRD 08:32 RT
PR 08:35 RT
DADAR [DR] 08:38 RT
MTN 08:41 RT
KURLA JN [CLA] 08:48 RT
VVH 08:51 RT
GC 08:54 RT
VK 08:58 RT
BND 09:04 RT
NHU 09:07 RT
MLND 09:10 RT
THANE [TNA] 09:16 RT
KLVA 09:20 RT
MBQ 09:26 RT
DIVA [DIVA] 09:30 RT
KOPR 09:35 RT
DOMBIVILI [DI] Dest Dest RT
Last Updated: