Live Running Status of train DL6/97206 | Spot Your Train DL6/97206

Enter train number or name...
Select date

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
DOMBIVILI [DI] 07:47 RT
KOPR 07:51 RT
DIVA [DIVA] 07:56 RT
MBQ 08:00 RT
KLVA 08:06 RT
THANE [TNA] 08:10 RT
MLND 08:15 RT
NHU 08:18 RT
BND 08:21 RT
VK 08:27 RT
GC 08:31 RT
VVH 08:34 RT
KURLA JN [CLA] 08:37 RT
MTN 08:44 RT
DADAR [DR] 08:48 RT
PR 08:51 RT
CRD 08:54 RT
CHG 08:56 RT
BY 08:58 RT
SNRD 09:01 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 09:04 RT
CSTM Dest Dest RT
Last Updated: