Live Running Status of train DL5/97205 | Spot Your Train DL5/97205

Enter train number or name...
Select date

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
CSTM 07:16 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 07:19 RT
SNRD 07:21 RT
BY 07:24 RT
CHG 07:26 RT
CRD 07:28 RT
PR 07:31 RT
DADAR [DR] 07:34 RT
MTN 07:37 RT
KURLA JN [CLA] 07:44 RT
VVH 07:47 RT
GC 07:50 RT
VK 07:54 RT
BND 08:00 RT
NHU 08:03 RT
MLND 08:06 RT
THANE [TNA] 08:11 RT
KLVA 08:15 RT
MBQ 08:21 RT
DIVA [DIVA] 08:25 RT
KOPR 08:30 RT
DOMBIVILI [DI] Dest Dest RT
Last Updated: