Live Running Status of train DL49/95805 | Spot Your Train DL49/95805

Enter train number or name...
Select date

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
CSTM 21:42 RT
BY 21:49 RT
DADAR [DR] 21:55 RT
KURLA JN [CLA] 22:03 RT
GC 22:09 RT
VK 22:14 RT
BND 22:20 RT
MLND 22:26 RT
THANE [TNA] 22:30 RT
KLVA 22:34 RT
MBQ 22:40 RT
DIVA [DIVA] 22:44 RT
KOPR 22:49 RT
DOMBIVILI [DI] Dest Dest RT
Last Updated: