DL4 - 97204 Live Train Running Status | Spot Your Train DL4 - 97204

Enter train number or name...
Select date

Running Status of DL4 [97204] for 19 June 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
DOMBIVILI [DI] 07:29 RT
KOPR 07:33 RT
DIVA [DIVA] 07:38 RT
MBQ 07:42 RT
KLVA 07:48 RT
THANE [TNA] 07:52 RT
MLND 07:57 RT
NHU 08:00 RT
BND 08:03 RT
VK 08:09 RT
GC 08:13 RT
VVH 08:16 RT
KURLA JN [CLA] 08:19 RT
MTN 08:26 RT
DADAR [DR] 08:30 RT
PR 08:33 RT
CRD 08:36 RT
CHG 08:38 RT
BY 08:40 RT
SNRD 08:43 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 08:46 RT
CSTM Dest Dest RT
Last Updated: