Live Running Status of train DL2/97202 | Spot Your Train DL2/97202

Enter train number or name...
Select date

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
DOMBIVILI [DI] 05:57 RT
KOPR 06:01 RT
DIVA [DIVA] 06:06 RT
MBQ 06:10 RT
KLVA 06:16 RT
THANE [TNA] 06:20 RT
MLND 06:24 RT
NHU 06:27 RT
BND 06:30 RT
VK 06:36 RT
GC 06:40 RT
VVH 06:43 RT
KURLA JN [CLA] 06:46 RT
MTN 06:53 RT
DADAR [DR] 06:57 RT
PR 07:00 RT
CRD 07:03 RT
CHG 07:05 RT
BY 07:07 RT
SNRD 07:10 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 07:13 RT
CSTM Dest Dest RT
Last Updated: