Live Running Status of train DL18/97218 | Spot Your Train DL18/97218

Enter train number or name...
Select date

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
DOMBIVILI [DI] 11:47 RT
KOPR 11:51 RT
DIVA [DIVA] 11:56 RT
MBQ 12:00 RT
KLVA 12:06 RT
THANE [TNA] 12:10 RT
MLND 12:15 RT
NHU 12:18 RT
BND 12:21 RT
VK 12:27 RT
GC 12:31 RT
VVH 12:34 RT
KURLA JN [CLA] 12:37 RT
MTN 12:44 RT
DADAR [DR] 12:48 RT
PR 12:51 RT
CRD 12:54 RT
CHG 12:56 RT
BY 12:58 RT
SNRD 13:01 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 13:04 RT
CSTM Dest Dest RT
Last Updated: