DL17 - 97217 Live Train Running Status | Spot Your Train DL17 - 97217

Enter train number or name...
Select date

Running Status of DL17 [97217] for 18 June 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
CSTM 10:36 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 10:39 RT
SNRD 10:41 RT
BY 10:44 RT
CHG 10:46 RT
CRD 10:48 RT
PR 10:51 RT
DADAR [DR] 10:54 RT
MTN 10:57 RT
KURLA JN [CLA] 11:04 RT
VVH 11:07 RT
GC 11:10 RT
VK 11:14 RT
BND 11:20 RT
NHU 11:23 RT
MLND 11:26 RT
THANE [TNA] 11:31 RT
KLVA 11:35 RT
MBQ 11:41 RT
DIVA [DIVA] 11:45 RT
KOPR 11:50 RT
DOMBIVILI [DI] Dest Dest RT
Last Updated: